Фрідріхсхафен 2019

February 23, 2019

 

 

Ініціативна група радіоаматорів Харківської області розпочала підготовку до поїздки на 44-у Міжнародну радіоаматорську виставку HAM RADIO, яка відбудеться 21-23 червня 2019 року в м. Фрідріхсхафен, Німеччина.

До складу ініціативної групи входять:

- Краснокутський Анатолій, UT7LK, тел. 050-266-02-34

- Росляк Олександр, UX3LF, тел. 050-401-14-70, 096-960-2-960, rosal@i.ua

- Гавва Олексій, UR4LL, тел. 050-600-66-77, ur4ll@gmx.com

Учасниками поїздки можуть стати ліцензовані радіоаматори України та члени їх сімей. Умовами поїздки є наявність біометричного закордонного паспорта та проведення часткової передоплати поїздки в розмірі 100 Євро станом на 1 травня 2019 р. Повна оплата - при посадці в автобус.

Тривалість поїздки складе близько 9 -10 днів з початком і закінченням в г. Запоріжжя з 16 по 25 червня 2019 р. (Можуть бути незначні уточнення). Можливий підбір учасників поїздки на шляху прямування із Запоріжжя в Закарпатську область (Дніпро-Харків-Полтава-Київ-Львів).

Поїздка відбудеться через Угорщину, Австрію, Німеччину та Польщу, будуть організовані денні зупинки в містах Будапешт та Краків.

Орієнтовна вартість поїздки на одну людину повинна скласти 250-290 Євро, вона буде уточнюватися в процесі підготовки. Вартість складається з вартості оренди і парковок автобуса, медичної страховки учасників, їх харчування в дорозі і на місці перебування, послуг кемпінгу, акредитації на виставці та деяких інших витрат, інформація про які буде надана кожному учаснику поїздки. Передбачено повернення грошей у разі відмови від поїздки за форс-мажорних обставин.

Перебування на території виставки планується в умовах впорядкованого кемпінгу під охороною з душем і туалетами. Буде розгорнуто стаціонарний пункт харчування для забезпечення всіх учасників гарячою їжею і напоями вітчизняного виробництва.

Під час перебування в Німеччині можливі самостійні поїздки по території цієї країни, а також в сусідні країни (Швейцарія, Франція та ін.) за умови повернення в пункт відправлення автобуса у встановлений час.

Планується оренда комфортабельного автобуса на 45 осіб з достатньою кількістю місця для пасажирів і перевезення вантажу. Кількість вантажу на кожну людину буде обмежено межами здорового глузду і винятком всяких загроз для її здійснення.

Всі бажаючі взяти участь в поїздці можуть зареєструватися у будь-якого учасника ініціативної групи.

Повна довжина маршруту становить близько 6000 км, поїздка буде досить напруженою, не рекомендується для осіб з серйозними проблемами здоров'я. Вікових обмежень немає.

Спонсор попередньої поїздки Alex Sotnik, KI6EOO заявив про оплату одного місця в автобусі, яке буде розіграно на умовах конкурсу. Організатори поїздки не мають ніякого відношення ні до цього конкурсу, ні до спонсорських справ, контактуйте з Alex безпосередньо.

Проведення попередньої поїздки і напрацьований досвід створюють можливість її успішного повторення і в 2019 р.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше

Відкриті заочні змагання з радіоспорту на КХ "Слобожанський спринт", 2019 рік

November 1, 2019

1/8
Please reload

Останні пости

January 13, 2020

Please reload

Шукати за тегом
Ми в соцмережах
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
ГО ТДР логотип

ГО "ТДР" є добровільним громадським об'єднанням, засновниками та членами якого є фізичні особи, яке об'єднує за спільними інтересами аматорів, зацікавлених в галузі радіо.

© 2016-2019 ГО "ТДР" 

Пишіть нам:

 

Панченко Д.М.

пр.Тракторобудівників 150-39, Харків,​ 61211

УКРАЇНА

Рефлектор ГО "ТДР"​​​

Офіційні сторінки Громадської Спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга"
в мережі Інтернет та Фейсбук:
www.vrl.org.ua
  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now